Ziołowe recepty Zajcewy na oczyszczenie organizmu

Ziołowe oczyszczanie organizmu

W prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu i układu odpornościowego ważną rolę odgrywa oczyszczanie organizmu z toksyn.

W tym celu zielarka Zajceweja zalecała:

  • Wypijanie 1,5 l dziennie przez miesiąc siemienia lnianego. W tym celu należy szklankę nasion lnu zalać 3 litrami wrzątku i gotować w kąpieli wodnej przez ok. 2 godziny.
  • 1 łyżeczkę nostrzyka żółtego zalać 2 szklankami wrzącej wody. Odstawić na 2 godziny. Pić po pół szklanki 2 razy dziennie na 15 minut przed posiłkiem.
  • 200 gramów czosnku, zalać 400 gramów spirytusu i odstawić na miesiąc w ciemne i chłodne miejsce. Przecedzić i przechowywać w chłodnym miejscu. Zażywać przez miesiąc według następującego schematu: 3 razy dziennie na 30 minut przed posiłkiem: rano 1 kropla, obiad – 2 krople, wieczorem – 3. Na drugi dzień odpowiednio 4 krople, 5 i 6, na trzeci 7 kropli, 8 i 9. W ten sposób doprowadzić do 25 kropli i następnie zastosować tendencję odwrotną – obniżać ilość kropli 25, 24, 23 itd. aż do jednej kropli.

Przy regularnym stosowaniu wszystkich wymienionych tutaj ziołowych terapii zielarki Zajcewej, po upływie 2-3 miesięcy chory wraca do pełnego zdrowia.

Możesz również polubić…