Trzy rytuały szeptuch

 

Podlaskie Szeptuchy do dziś cieszą się dużą popularnością. Trudno się dziwić. Te starsze kobiety mają bowiem niezawodne sposoby na ochronę przed różnymi chorobami oraz złymi urokami, a także na odczynianie tych uroków i zabezpieczenie duszy przed negatywnymi mocami. Okazuje się, że potrafią też obronić nas przed złą energią. Ten rytuał szeptuch na pozytywne myślenie jest pod tym względem niezastąpiony.

Rytuał 1

Jak pozbyć się złej energii?

Szeptunki, które do dziś możemy spotkać na podlaskich terenach, to kobiety o wyjątkowych mocach. Ich magiczne zdolności są znane na całym świecie. Warto skorzystać z ich porad także we własnym domu.

Jeżeli chcecie pozbyć się zła ze swojego życia, możecie wykonać np. rytuał przekazywania zła ziemi, rytuał z wodą i jajkiem, a także rytuał spalania lnu. To jednak niejedyne sposoby szeptunek na zniwelowanie negatywnej energii.

Okazuje się, że niezastąpiony jest także rytuał z użyciem… werbeny. Ta niepozorna roślina ma wiele cennych właściwości – także magicznych. Zobaczcie, co z nią zrobić, żeby wykonać rytuał szeptunek.

Rytuał szeptuch na pozytywne myślenie – krok po kroku

Do wykonania tego rytuału szeptuch będziecie potrzebować wyłącznie kilku gałązek werbeny. Następnie powinniście zrobić z nich naturalne kadzidło.

Wystarczy, że usiądziecie w pustym, cichym pomieszczeniu. Następnie zapalcie werbenę i odkadźcie nią wszystkie kąty tego pokoju. Potem ustawcie kadzidło na stole i usiądźcie obok. Zamknijcie oczy i starajcie się nie myśleć o niczym. Wdychajcie zapach werbeny i wyobraźcie sobie, że ogarnia was spokój.

Właśnie to sprawi, że się wyciszycie i pozbędziecie się negatywnych myśli. Werbena ochroni was także przed złymi mocami, które mogą nadejść z zewnątrz.

Rytuał 2

Jak uwolnić się od chorób i demonów

Dużą popularnością cieszy się chociażby rytuał szeptuch na odgonienie pecha, do którego potrzebujemy wyłącznie wody i jajka. To jednak nie wszystko. W polskiej kulturze dość mocno zakorzenił się rytuał, który ma chronić przed chorobami i demonami, choć z reguły używamy go w dość niepozornych okolicznościach.

Ten popularny rytuał szeptunek ochroni cię przed chorobami i demonami

Wielu z was kojarzy zapewne zwyczaj, który z reguły stosowany jest podczas… ślubów i wesel. Mowa o robieniu hałasu. Gdy para młoda jedzie samochodem, często używa klaksonu. Niekiedy też doczepia do auta puszki, które także robią sporo hałasu. Nie jest to bezcelowe.

Okazuje się, że ten hałas ma przynieść szczęście nowożeńcom. Przesąd ma swoje źródło w rytuałach szeptuch. Podlaskie szeptunki przy pomocy hałasu pozbywały się bowiem działania demonów oraz zapobiegały chorobom. Wy też możecie zrobić to dla siebie.

Wystarczy, że staniecie w pustym pokoju i zaczniecie krzyczeć, czego nie chcecie w swoim życiu. Dodatkowo możecie tańczyć, skakać, klaskać, a nawet gwizdać. Im więcej hałasu zrobicie, tym bardziej odpędzicie od siebie zło.

Rytuał 3

Jak sprawdzić, czy została rzucona klątwa?

Każdy może rzucić na nas zły urok. Nie zawsze jednak łatwo zdać sobie sprawę z jego działania. Jak sprawdzić, czy została rzucona klątwa? Jeżeli odczuwacie, że nie jesteście ostatnio sobą, wykonajcie rytuał szeptunek, dzięki któremu upewnicie się, że jesteście objęci złym urokiem.

Choć wydawać się może, że klątwy i rytuały dotyczą wyłącznie pradawnych czasów, do dziś są obecne w naszym życiu. Niemal każdy jest w stanie rzucić na nas zły urok, jeśli tylko będzie tego chciał. Jeżeli macie świadomość, że ktoś może nie życzyć wam dobrze i ostatnio czujecie, że nie jesteście sobą, powinniście wiedzieć, jak sprawdzić, czy została rzucona klątwa. Możecie to uczynić przy pomoc prostego rytuału szeptuch. 

Objawy rzuconej klątwy to z reguły złe samopoczucie – osłabienie, bóle głowy, przygnębienie. W dodatku wszyscy możemy paść ofiarami złego uroku, bowiem każdy jest w stanie wypowiedzieć czar ze złą intencją, myśląc o nas.

Dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób rozpoznać działanie klątwy. Dzięki temu uświadomimy sobie, że nasze gorsze samopoczucie wynika ze złego uroku. Tym samym będziemy w stanie odczarować go przy pomocy konkretnych rytuałów.

Podlaskie szeptunki mają różne sposoby na zło. Jeden z ich rytuałów pozwala dowiedzieć się, czy ktoś rzucił na nas klątwę. Wystarczy, że zaopatrzymy się w… liście klonu. 

Najpierw zbierzcie liście klonu i je zasuszcie. Gdy już będą wysuszone, możecie wykonać rytuał. Wystarczy, że je zapalicie. Jeżeli dym, który powstanie, zacznie was dusić, wówczas możecie być pewni, że wisi na was klątwa. Ten rytuał możecie też wykonać dla waszych bliskich, jeżeli obawiacie się, że ktoś rzucił na nich urok.

Gdy już zdacie sobie sprawę z tego, że ktoś rzucił na was zły urok, możecie go odczarować. Wystarczy, że wykonacie rytuał szeptuch na pozbycie się zła, dzięki któremu znów będziecie mogli cieszyć się życiem bez klątw.

 

Możesz również polubić…