Stosowanie nadtlenku wodoru czyli wody utlenionej

Stosowanie nadtlenku wodoru czyli wody utlenionej:

1. Niszczenie wirusów: 3 krople nadtlenku do każdego ucha – i koniec przeziębienia! Pomaga także pozbyć się woskowiny.
2. Usuwanie pestycydów: do mycia warzyw i owoców dodać 60 ml nadtlenku do 700 ml wody w celu usunięcia z nich śladów pestycydów.
3. Zabij zarazki: Dodaj 0,5 litra nadtlenku do 3,5 litra wody i spryskaj powietrze, aby zabić bakterie unoszące się w powietrzu.
4. Wybielanie zębów: 2 łyżeczki wody na 1 łyżeczkę nadtlenku, przepłucz usta po umyciu zębów.
5. Wybielanie paznokci: namocz paznokcie w nadtlenku.
6. Rozjaśnianie włosów: Użyj nadtlenku tak, jak zwykle rozjaśniasz włosy. Spryskaj mokre włosy nadtlenkiem, aby podkreślić pasemka.
7. Usuwanie toksyn: dodać do kąpieli 250 ml 35% nadtlenku, następnie spłukać pod prysznicem cialo.
9. Na katar: 1 nakrętka nadtlenku na szklankę wody, przepłucz zatkany nos.
10. Na ból zęba: zmieszaj olej kokosowy z nadtlenkiem i przepłucz usta.11. Oczyść skórę: Wcieraj w twarz nadtlenek, aby zwalczyć trądzik i nadać skórze zdrowy blask.
12. Usuwanie odciskow: zmieszaj równe części nadtlenku i ciepłej wody, namocz modzele, aby je zredukować.
13. Przeciwgrzybicze: zmieszaj w równych proporcjach wodę i nadtlenek i użyj go jako skutecznego środka przeciwko grzybicy stóp.
14. Marynata do mięsa, ryb i drobiu: wodę i nadtlenek wymieszać w równych proporcjach, zalać mięso, przykryć pokrywką i odstawić na 30 minut w lodówce. Przed gotowaniem przepłucz mięso wodą.
15. Czyszczenie szczoteczki do zębów: Dla zachowania higieny wypłucz szczoteczkę do zębów nadtlenkiem.
16. Usuwanie plam: Wszelkie organiczne plamy na tkaninach (zwłaszcza krew) można łatwo usunąć za pomocą nadtlenku. Nałóż na plamę, pozostaw na 1 minutę i spłucz zimną wodą.

17. Jeśli zmagacie się z wypryskami albo nawet trądzikiem, to warto sięgnąć po wodę utlenioną. Z powodzeniem zastąpi ona tonik oraz żel do mycia twarzy.

18. Mieszanina wody utlenionej oraz oleju kokosowego pozwoli skutecznie pozbyć się bólu zęba. Wystarczy posmarować nią kłopotliwe miejsce

19. Jeśli chcecie, by skóra stóp była gładka, to warto do miski z wodą wlać ok. pół szklanki wody utlenionej. W takiej mieszance regularnie moczyć stopy.

20. Jeśli czujesz, że dopada cię przeziębienie, to sięgnij po wodę utlenioną. Zaaplikuj po trzy krople do każdego ucha, pozostaw tam na kilka minut, a następnie przechyl je tak, by roztwór mógł spokojnie wypłynąć.

Możesz również polubić…