Rosyjskie środki ludowe stosowane w onkologii

Środki ludowe do leczenia onkologii, które obejmują zioła .

 Istnieją tak silne zioła lecznicze, które są silniejsze niż niektóre tradycyjne leki. Oczywiście leczenie ziołami różni się od innych metod leczenia i to znacznie.

Aby w pełni wyzdrowieć, należy przestrzegać wszystkich zasad leczenia. Zbiór ziół musi być odpowiednio dobrany w leczeniu nowotworu złośliwego określonej choroby.

 

Oto kilka wskazówek, których należy przestrzegać: Po pierwsze, zdecydowanie powinieneś wybierać zioła, które mają bezpośredni wpływ na guz.

Jakie zioła działają bezpośrednio na nowotwór: barwinek różowy, żywokost lekarski, cykuta cętkowana, czarny korzeń, rosyjska spadź, pięciornik błotny, korzeń marynaty itp.

Środki ludowe na onkologię, takie jak przywrócenie mechanizmów obronnych organizmu. Aby przywrócić odporność, musisz użyć wielu ziół. Najbardziej skuteczne i silne zioła, takie jak glistnik, wilczomlecz, oman, aloes itp.

Środkami ludowymi w leczeniu onkologii, zarówno nowotworów złośliwych, jak i łagodnych, zwłaszcza żeńskich i męskich narządów płciowych, są skuteczne zioła lecznicze, takie jak: wróbel i żywokost, piołun, ból pleców łąki, muchomor, arcydzięgiel lekarski.

W onkologii hormony tarczycy są dobrze unormowane przez wągrowca, sznurek, przytulię, wyczyniec, kąkol. Zioła te odtruwają wątrobę, nerki, skórę i płuca.

Środki ludowe stosowane w onkologii, takie jak arcydzięgiel, lukrecja, koniczyna słodka, szałwia lecznicza i arcydzięgiel również dobrze usuwają toksyny z organizmu. Wątroba przywraca akonit, zarówno trujący, jak i czerwony.

Również funkcje wątroby przywraca nieśmiertelnik, ostropest plamisty, mniszek lekarski, wrotycz pospolity, piołun. Nerki normalizują zioła takie jak łopian, liście borówki brusznicy, skrzyp polny, rdestowiec.

Środki ludowe na raka skóry. Zioła takie jak lipa, malina, czarna porzeczka, czarny bez pomogą przywrócić funkcję skóry. Rdest, dziki rozmaryn, tymianek pomogą poprawić czynność płuc.

Środki ludowe do przywracania metabolizmu . Aby przywrócić metabolizm, istnieje wiele roślin, takich jak jagody, pokrzywy, sznurek, przytulia, Veronica officinalis.

Leczenie onkologiczne

Jeśli chcesz rozpocząć leczenie raka, potraktuj to poważnie i rób wszystko ściśle według instrukcji. Jest taka roślina Aconite, ta roślina była testowana przez bardzo długi czas.

Jest to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia raka. Leczenie onkologii tą rośliną w niczym nie ustępuje chemioterapii. Akonit zapobiega rozwojowi guza już istniejącego, a także zapobiega rozwojowi nowego i zatrzymuje przerzuty.

Aby uzyskać pozytywny wynik, nie potrzeba dużej ilości akonitu. Dzięki tej roślinie wszystkie inne narządy wewnętrzne nie zostaną naruszone. I wreszcie, jeśli będziesz ściśle przestrzegać wszystkich instrukcji, nie będzie żadnych skutków ubocznych.

Ta roślina jest po prostu wyjątkowa w swoich właściwościach. Tojad działa znieczulająco, łagodzi depresję, łagodzi zatrucia, a ta naprawdę wyjątkowa roślina ma o wiele więcej pozytywnych skutków.

Leczenie onkologiczne należy rozpocząć w następujący sposób: Stosować alkoholową nalewkę z akonitu. Może to być nalewka na korzenie lub na ziele akonitu. Pić trzy razy dziennie pół godziny przed posiłkiem lub po posiłku dwie godziny później. Każdy powinien mieć swój plan.

Rozwiązanie powinno wynosić dziesięć procent. Krople najlepiej odliczać strzykawką, do tego nadaje się insulina, którą można kupić w aptece. Weź strzykawkę U-40. W tej strzykawce objętość wynosi jeden mililitr, co odpowiada czterdziestu kroplom.

Przez pipetę apteczną może dojść do przedawkowania. Liczba kropli, które będą potrzebne do leczenia, przed użyciem rozpuść od pięćdziesięciu do sześćdziesięciu mililitrów przegotowanej wody o temperaturze pokojowej.

Nalewki z akonitu są różne. Na przykład nalewka akonitowa Chekanovsky’ego jest słabsza, więc dawkuj tę nalewkę nie w kroplach, ale w mililitrach. Przebieg leczenia zgodnie ze schematem wynosi trzydzieści dziewięć dni. Do ukończenia są trzy kursy.

W leczeniu onkologii należy przestrzegać wszystkich zasad. Po każdym kursie zrób sobie przerwę na dwa tygodnie. W sumie leczenie potrwa sto czterdzieści pięć dni. Po takim kursie musisz zrobić sobie przerwę lub całkowicie przerwać leczenie tym lekiem.

Leczenie onkologiczne według standardowego schematu, zacznij od jednej kropli. Pierwszego dnia jedna kropla trzy razy dziennie. Drugiego dnia dwie krople trzy razy dziennie, trzeciego trzy krople trzy razy dziennie itd.

Zwiększaj krople do dwudziestego dnia, aby uzyskać sześćdziesiąt kropli. Od dwudziestego pierwszego dnia zacznij codziennie zmniejszać krople jedna po drugiej. Do trzydziestego dziewiątego dnia powinna pozostać dzienna dawka trzech kropli. Jest to standardowy przebieg leczenia.

Pacjent musi sam dostosować przebieg leczenia. Wszystko zależy od ciężkości choroby i wieku. Zależy to również od rodzaju akonitu i tolerancji leku. Na przykład akonit dżungarski gotowany na korzeniach, ten lek jest silniejszy i dlatego jeden cykl leczenia to nie trzydzieści dziewięć dni, ale dziewiętnaście.Po trzech trzydziestodziewięciodniowych cyklach leczenia należy zrobić długą przerwę. Oficjalna medycyna myśli tak samo. Wszystko zależy od stanu zdrowia pacjenta. Przerwa może trwać trzy miesiące, może rok.

Ostrzeżenie!

Zatrucie może rozpocząć się nie tylko od przedawkowania, ale także od prawidłowej dawki. W takim przypadku może się to zdarzyć z indywidualną reakcją na lek.

Dlatego jeśli odczuwasz mdłości, osłabienie, zawroty głowy, drętwienie i mrowienie na końcach palców i wokół ust, a na języku zaczyna się pieczenie, koniecznie zmniejsz jednorazową dawkę nalewki z akonitu o trzy krople. Na przykład, jeśli bierzesz piętnaście kropli na raz, zmniejsz liczbę kropli do dwunastu.

Możesz również polubić…