Rosyjski naturalny lek przeciw astmie oskrzelowej

Rosyjskie lekarstwo z owocami dzikiej róży i igłami sosnowymi przeciw astmie oskrzelowej
Mikstura cieszy się dużym uznaniem w Rosji. Staje się szczególnie popularna w okresie nasilonej liczby przeziębień, czyli w okresie jesiennej słoty oraz w sezonie grypowym. Stosowana zarówno przy astmie oskrzelowej, jak i alergiach różnego pochodzenia. Chętnie też używana zapobiegawczo przeciw infekcjom górnych dróg oddechowych.
Ponadto ta silna mikstura oczyszcza organizm z metali ciężkich i izotopów promieniotwórczych. W każdym żywym organizmie, także w organizmie każdego człowieka, znajdują się substancje promieniotwórcze, tzw. izotopy. Wchłaniamy je z otoczenia oraz z pokarmem i wdychanym powietrzem.
Dzięki poniższej miksturze możemy oczyścić organizm z tych szkodliwych i chorobotwórczych substancji. Ale przede wszystkim jest to lekarstwo przeciw astmie oskrzelowej.
To lekarstwo przeciw astmie oskrzelowej jest tak skuteczne, ponieważ zawiera:
Owoce dzikiej róży, które podwyższają odporność organizmu na infekcje górnych dróg oddechowych i wszelkie zakażenia. Owoce dzikiej róży zawierają szczególnie wysoką zawartość witaminy C – aż dziesięć razy więcej niż czarna porzeczka!
Łupiny cebuli są niezwykle leczniczym środkiem, o czym mało kto wie. Zawierają cenną kwercetynę, witaminy z grupy B, A, E i C. Są pełne potasu i fosforu, a także wapnia i żelaza. Posiadają silne związki antyalergiczne i przeciwzapalne. Wzmacniają organizm i wspierają leczenie astmy oskrzelowej.
Igły sosnowe to prawdziwe bogactwo właściwości zdrowotnych. Wywar z nich działa antywirusowo i wspomaga leczenie alergii. Ma silne działanie wykrztuśne i przeciwastmatyczne.

Rosyjskie lekarstwo przeciw astmie oskrzelowej – przepis

Składniki:
2 łyżki rozdrobnionych łupin cebuli
4 łyżki zmielonych owoców dzikiej róży
1 szklanka świeżo zebranego igliwia sosny

Sposób wykonania:

Wszystkie składniki wrzucamy do garnka. Zalewamy litrem wody i podgrzewamy, aż do krótkiego zagotowania. Gotujemy na wolnym ogniu przez 3-4 minuty. Właśnie uzyskaliśmy silne lekarstwo przeciw astmie oskrzelowej.
Miksturę odcedzamy i przelewamy do termosu, żeby zachować ciepło. Szczelnie zakręcamy. Zostawiamy na całą noc.

Sposób spożywania:

Dziennie pijemy 0,5 l tego potężnego lekarstwa przeciw astmie oskrzelowej. Mikstura powinna być ciepła i dlatego przechowujemy ją w termosie. Pijemy w ciągu całego dnia w kilku podzielonych porcjach.

Możesz również polubić…