MIEDZIANE SIATKI EEMANA – UKRYWANA METODA SAMOUZDRAWIANIA

O uzdrawiającej mocy CBD, kapsaicyny czy kurkuminy słyszał już chyba każdy, ale o miedzianych siatkach Eemana przywracających zdrowie to już chyba nikt. Nic dziwnego, że ta metoda samouzdrawiania jest ukrywana. Wielkiej Farmacji nie na rękę jest rozpowszechnianie takich wiadomości, bo przecież lepiej jest, gdy pacjent wyda tysiące na syntetyczne „leki”, niż naturalnie pobudzi energię witalną i przywróci ciału balans, który jest niezbędny w procesie przywrócenia zdrowia.

Pomysł z tragedią w tle

Zacznijmy najpierw od historii twórcy pewnego niezwykłego urządzenia z początku lat 20. XX wieku.

Leon Ernst Eeman był strzelcem brytyjskich wojsk powietrznych. Podczas jednego z zadań zaraz po starcie samolotu uległ on wypadkowi i był całkowicie sparaliżowany.

30-letni pilot nie mógł pogodzić się z diagnozą lekarzy w londyńskim szpitalu, że do końca życia pozostanie kaleką zdanym na łaskę innych.

Szukał więc najlepszego rozwiązania jak odzyskać zdrowie i sprawność fizyczną.

Przez rok szukał pomocy w szpitalach, jednak nie znalazł tam żadnych skutecznych metod, które złagodziłyby ciężki i nieustający ból głowy, urazy kręgosłupa, bezsenność oraz pomogły mu odzyskać sprawność ciała fizycznego.

Nie zgadzając się z wyrokiem losu, że do końca życia pozostanie kaleką, wymyślił system, który – jak opisywał później w swojej książce Co-Operative Healing pomógł wielu osobom odzyskać zdrowie lub poprawić je w znacznym stopniu.

Eeman aż do lat 50. prowadził setki udokumentowanych badań odnośnie przepływu energii w ludzkim ciele.

Udowodnił, że to właśnie od prawidłowego przepływu energii zależy nasze zdrowie.

Swoje ustalenia poparte dowodami wielokrotnie przedstawiał światu medycznemu, lecz wiedza, którą chciał się podzielić, nie została przez świat nauki zaakceptowana.

Podobnie było przecież w przypadku doktora Wlhelma Reicha, Tesli czy Lakhovskiego – twórcy słynnego oscylatora.

Miedziane siatki Eemana

Odkryciem Eemana były miedziane siatki-ekrany, które działają w celu zrównoważenia energii ciała, nazywaną w różnych tradycjach plazmą, chi, praną, siłą życiową, orgonem lub pramaną.

Dzięki konstrukcji systemu następuje połączenie punktów meridianowych w dłoniach z punktami u podstawy szyi i dolnej części kręgosłupa, co zwiększa i udrażnia przepływ energii między czakrami, tym samym uwalniając je z blokad.

System ten nie wymaga żadnego zewnętrznego źródła zasilania energii poza tym, które znajduje się w naszym ciele.

Wynalazek Eemana składa się z ekranów połączonych rączkami wykonanymi z masywnej miedzi z elastycznymi przewodami miedzianymi o bardzo wysokiej czułości.

Długość rączki jest identyczna z różdżkami Horusa 151.4 mm, które w oryginalne służyły jako biostymulatory ludzkiego organizmu.

Siatka Eemana

Siatka miedziana działa jak antena, która wychwytuje i emituje kosmiczną energię prany, podczas gdy elektrody miedziane (rączki) stykają się z punktami połączeń meridianów w dłoniach.

Przewód miedziany długości 110 cm, będący doskonałym przewodnikiem dla energii, łączy ekrany z rączkami.

Ekrany relaksacyjne szybko redukują stres, który jest podstawą wielu chorób oraz zmęczenie, tym samym przywracając ciału zdrowie.

siatka-eemana.jpg

Jest to świetny sposób, aby zrelaksować się przez 20-30 minut dziennie i odnowić energię tak potrzebną w naszym ciele.

Ekrany wykonane są z siatki miedzianej o grubości 1 mm o wymiarach 10 na 10 cm. Obszyte są delikatnym filcem, aby zapewnić komfort i wygodę podczas zabiegu polaryzacji.

Dodatkowo ekrany miedziane można wzbogacić o komplet ziół relaksujących dla szybszego wejścia w głębszy stan relaksu.

W rączkach nawiercone są otwory, które dodatkowo można zasypać lub zalać niewielką ilością np. oleju CBD, ziołami lub witaminami i minerałami.

Autor genialnego systemu opracował też metodę, dzięki której można wprowadzić do obiegu zewnętrzne substancje, takie jak np. leki homeopatyczne. Pozwalało to pacjentowi doświadczyć energii leczniczej substancji, bez konieczności jej fizycznego zażywania.

Siatki Eemana
Schemat używania Siatki Eemana dla osoby praworęcznej.

W trakcie zabiegu, w którego czasie dana osoba leży prosto na podłodze, dochodzi do wyrównania potencjałów energetycznych w ciele człowieka.

Eeman zaobserwował, że wystarczy 20-30 minut dziennie, aby wyrównać balans energetyczny ciała.

Czas ten skraca się, jeśli korzystamy z dwóch takich zestawów podłączonych do kobiety i mężczyzny, co przyspiesza proces regulacji energetycznej.

Uzdrawiająca polaryzacja ciała

Eeman poświęcił resztę swojego życia, pracując aktywnie do lat 50. razem z zespołem nad aktywnym uzdrawianiem metodą miedzianych siatek.

Wspólnie przeprowadzili tysiące starannie udokumentowanych eksperymentów w warunkach kontrolowanych, tworząc inne układy o różnych konfiguracjach i co najważniejsze, lecząc tym pacjentów.

Podczas eksperymentów zauważono, że ludzkie ciało, podobnie jak bateria, ma polarność energii, którą można spotkać wzdłuż trzech osi:

  • od głowy do stóp,
  • od lewej do prawej,
  • od przodu do tyłu.

Ładunki energii były przeciwne na różnych biegunach każdej z osi.

Korzystając ze znanej terminologii, głowa uznawana była za dodatnią, a podstawa kręgosłupa za ujemną, prawa część ciała była dodatnia, a lewa ujemna.

Tak więc obwody działają przez łączenie dodatnich oraz ujemnych części ciała w celu stworzenia wewnętrznego przepływu bioenergii.

Skuteczność miedzianych siatek Eemana potwierdzono, m.in. wprowadzając pacjentów w stan głębokiego relaksu.

siatka-eemana.jpg

Poza tym ustalono, że wśród dolegliwości, które dzięki systemowi balansującemu można całkowicie wyeliminować, znalazły się: zaburzenia psychiczno-ruchowe, problemy układu krążenia, silne bóle głowy (często trwające lata), wysokie ciśnienie krwi, reumatyzm, rwa kulszowa, bezsenność zaburzenia wzroku oraz problemy trawienne.

Należy zawsze pamiętać o prawidłowym użyciu ,osoby praworęczne trzymają sensor w prawej ręce z czarnym kablem (czakra podstawy dłoń) , czerwony kabel lewa dłoń + głowa.

U leworęcznych będzie odwrotnie.

Nogi skierowane mamy na północ.

O badaniach Eemana oraz innych naukowców nad systemem miedzianych siatek można poczytać w pracach Julian Isaacs, Ph.D. i Terry Patten, w publikacji: Inside Out, Outside In. Steven L. Fahrion, Ph.D. oraz w Amazing Biocircuits: Nowe narzędzia dla zdrowia energetycznego autorstwa Leslie Patten, Terry Patten, Gregory Armstrong.

Co ciekawe, wynalazkiem zainteresowały się również służby wojskowe oraz wielu naukowców, którzy przeprowadzili szereg badań potwierdzających skuteczność tego urządzenia.

 

Odkrywamy zakryte

Możesz również polubić…