Magia wyrasta z ziemi – pierwsza nauka – medycyna rosyjska

Za pomocą magii i nie tylko zmieniamy życie, zmieniamy je za pomocą sił, których oficjalna nauka nie uznaje. Ale czym jest oficjalna nauka? To nauka, która jeszcze niedawno nie rozpoznawała nawet genetyki. OK, nie rozpraszajmy się. Wiele dziedzin magii wykorzystuje zioła i inne rośliny w swoich dobrych i niezbyt dobrych działaniach. Musisz zrozumieć, że rośliny mają właściwości i moc, które mogą odpędzić zło i chronić nas przed wpływem negatywności i sił ciemności.

Rola roślin w leczeniu różnych chorób nie budzi wątpliwości, choć w medycynie jest kluczowa. Ogólnie rzecz biorąc, czasami myślę, że Rośliny i my jesteśmy ze sobą znacznie ściślej związani, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Już nawet nie mówię o tak banalnej prawdzie, że bez roślin jesteśmy nikim i niczym. Nie będziemy mieli zupełnie nic.

Generalnie stosowanie ziół w różnego rodzaju rytuałach znacząco uwydatnia te właśnie rytuały. Jednocześnie zdecydowanie musisz połączyć swoje magiczne moce. Wiara, Nadzieja, Miłość i oczywiście wielkie pragnienie osiągnięcia swojego celu.

Aby zastosować odpowiednie zioło, trzeba nauczyć się je rozumieć.

Cześć. Tym artykułem otwieram serię na temat ziół i roślin. Mam nadzieję, że komuś się przyda. Są rzeczy, które już znasz, a niektóre usłyszysz po raz pierwszy.-2

Każde zioło ma swój własny zakres mocy. Dlatego niektóre używamy, aby pozbyć się chorób wątroby, inne, aby pozbyć się przeziębienia, inne, aby pozbyć się bólów głowy i tak dalej. Istnieje jednak wiele ziół, które mają silny wpływ na określoną dziedzinę. Działają natychmiastowo na cały organizm człowieka, a nie na konkretny narząd. Uczestniczą w energii samego ciała i same są w ogóle czystą energią.

Widmo emisyjne tych ziół jest bardzo czyste i białe. Praktycznie nie ma w nim czarnego koloru. Nie mają energii martwego królestwa i nie ma energii podziemnego świata. Dlatego mają bardzo uzdrawiający wpływ na ludzi. Jednocześnie mają zdolność odpędzania złych duchów. Są to zioła przeciwdemoniczne. Wymienię je: lawenda, ziele dziurawca, piołun, koper, oset, pokrzywa, wierzbówka, tymianek i kilka innych. Zioło należy zbierać w określonym czasie, aby wydobyć z niego jak największą siłę. Aby chronić się przed złymi duchami, stosuje wyłącznie nalewkę wodną lub fumigację. Nie nadają się do tego suszone zioła i napary alkoholowe.

Zebrana wcześniej trawa jest suszona i tracąc wodę, nabiera energetycznie ognistej mocy. Moc ta zwiększa zdolność odpędzania złych duchów. Kadzidło lub kadzidło wpływa na nasz umysł, oczyszczając nasze myśli i odpędzając kłopoty i nieszczęścia. Oczyszczony zostaje nie tylko sam człowiek, ale także sam dom. Jeśli złe duchy już osiedliły się w środku, fumigacja nie pomaga. Może jedynie ostrzegać i chronić przed nowym atakiem. Ogólnie rzecz biorąc, chcę powiedzieć, że olejki eteryczne też nie pomagają, ponieważ wpływają na nasz umysł bardziej niż na atmosferę w naszym domu. Dobrze pomaga napar z ziół, który działa kompleksowo na cały organizm i oczyszcza z nagromadzonej brudnej, zastojowej energii. Woda pomaga mocom trawy, wypełnia komórki naszego ciała i dostraja się do energii świetlnej. Chciałbym zauważyć, że siła ziół polega również na tym, że tworzą one duże wspólne pole energetyczne, które jednoczy ich odmienne siły we wspólny zbiorowy umysł. Osoba spożywająca napar z ziół mimowolnie łączy się z ogólnym polem energetycznym tych roślin. Im mniej opiera się temu polu, tym szybciej następuje powrót do zdrowia. Nigdy nie należy zbierać słabych ziół, które rosną na wysypiskach śmieci i innych brudnych miejscach, gdyż zażywając nalewkę z ziela, połączycie się nie tylko z energią rośliny, ale także z energią miejsca, w którym rosła.

Bardzo ważna uwaga ode mnie: jeśli zażyjesz dużą dawkę naparu na raz, możesz wywołać odwrotny skutek, gdyż organizm może się opierać gojeniu. I nie ma żadnego znaczenia, jaki to będzie napar. Wszelkie środki zaradcze należy stosować stopniowo, etapami. Być może nawet mikrodawki często działają znacznie skuteczniej. Spróbuj wyobrazić sobie pole kwitnących ziół, piękne łąki i pola. W ten sposób pomożesz swojemu organizmowi, a leczenie będzie przebiegać szybciej. Jeśli kąpiesz się w naparze lub oblewasz się, nie bądź leniwy, aby zrobić to samo. Poczujesz przypływ siły i będzie on znacznie większy niż przy prostym, mechanicznym zabiegu.

Teraz chcę porozmawiać o talizmanach roślinnych. Rośliny, niemal bez wyjątku, mogą być maskotkami, ponieważ łączą w sobie naturalne elementy. Łączą zasadę od jednej do czterech planet. Aby zrobić coś z roślin, należy je zebrać w odpowiednim miejscu, we właściwym czasie i przy użyciu odpowiednich narzędzi. Czasami wymagane są skomplikowane rytuały. Każdy, kto praktykuje „zieloną magię”, musi posiadać ogromną wiedzę i czuć zjednoczenie ze światem roślin, a także przestrzegać pewnych ograniczeń i zasad.

Cztery składniki roślin – korzeń, liście, łodyga, kwiaty i owoce – kojarzą się z pewnym żywiołem i częścią świata. Łodyga kojarzona jest z wodą i północą, korzeń kojarzony jest z południem i żywiołem ziemi, liście kojarzone są z powietrzem i zachodem, a kwiaty i owoce kojarzone są z ogniem i wschodem. Zbierając rośliny, skupiamy się na tej części świata, która odpowiada temu, co zbieramy.

Rośliny chroniące przed zaklęciami i ich łamaniem, to roślina Marsa i Słońca. Wszelkie złe duchy nie tolerują światła słonecznego, dlatego rośliny zawierające cząstkę słońca będą na nie dobre. Są to zazwyczaj potężne, jasne i obficie kwitnące korony roślin, korony kwiatów. Mają kolor żółty, złoty i pomarańczowy, a ich łodygi są zwykle twarde, liście są twarde i duże. Ich zapach zwykle nie jest mocny ani odurzający, ale raczej orzeźwiający. Drzewa poświęcone Słońcu są zazwyczaj smukłe, wysokie i sprawiają wrażenie lekkości i niezawodności. Na przykład klon, brzoza, sosna, buk.

Rośliny Marsa, których łodygi są suche, elastyczne i często pokryte cierniami, są zwykle cierniste i ostre. Są to rośliny, które nie tolerują ataków zza rogu i nie lubią zdrajców. Te rośliny to wojownicy, wojownicy. Działają jak lustro i rzucają wywołane zło z powrotem na tych, którzy je przebudzili.

Rośliny rtęciowe zapewnią Ci sukces w nauce, nauce, szczęście w biznesie i zabawie.

Rośliny Jowisza przyniosą Ci sukces w biznesie i karierze.

Najpotężniejszym eliksirem miłosnym jest każdy kwiat, który kwitnie po raz drugi w niewłaściwym czasie. Jeśli taki kwiat lub jego część zostanie zerwana po zachodzie słońca, można go wysuszyć i nosić w medalionie, który należy ozdobić odpowiednimi kamieniami. Wszystko to sprawi, że właściciel będzie nieodparty i nieporównywalny. Za pomocą tego talizmanu możesz stymulować małżeństwo dla pozoru.

Kwiatami cmentarnymi zajmują się tylko ci, którzy praktykują czarną magię. Nigdy nie należy kupować kwiatów w pobliżu cmentarzy od różnych osób. Zakupiony w ten sposób bukiet stanie się ścieżką łączącą Twój dom i schronienie dla zmarłych. I często nie mogą do ciebie przychodzić najprzyjemniejsi goście. Nigdy nie zabieraj niczego z grobu do domu na pamiątkę. Nie ma potrzeby pchać się do bramy do tego świata. Z takich „pamiątek” powstają dziwne sny, które odrywają cię od rzeczywistości, głód narkotyków, apatia, niechęć do życia i tak dalej.

Jedynym wyjątkiem są „kwiaty pojednania”. Jeśli Twoja rodzina się rozpada, nie ma wzajemnego zrozumienia z dziećmi lub rodzicami, możesz zwrócić się do osławionych „kwiatów pojednania”, choć musisz to wszystko robić bardzo ostrożnie. Na cmentarzu musisz znaleźć opuszczony grób, w którym rosną polne kwiaty. Rumianki i zioła tradycyjnie uważane za białe i miłe. Są to dzwonki, stokrotki, groszek leśny, powój, koniczyna różowa, wierzbówka, owsianka i krwawnik pospolity.

Musimy nakarmić ptaki przy tym grobie i pamiętać o dobrym człowieku, który tam leży. Sama natura świadczy nam, że był łaskawy. ponieważ ozdobiła grób lekkimi roślinami. Po pewnym czasie musisz zwrócić się do nieznanej duszy, która znajduje się w innym świecie. Poproś ją, aby stanęła w obronie Twojego domu. Następnie zerwij kwiat lub gałązkę i wzmocnij go nad progiem domu. Relacje zaczną się poprawiać.

Możesz również polubić…