FEHU – runa – interpretacja – PRZYCIĄGANIE BOGACTWA

Tłumaczenie – inwentarz żywy, majątek. Kamień – oko tygrysa.

Fehu to pierwsza runa w Futharku. Należy ona do pierwszej z trzech grup runicznych, tak zwanego Aett. Ta grupa, która zawiera w sobie osiem pierwszych run, opowiada o początkach tworzenia, przenikaniu się ducha i materii, wzmożeniu siły fizycznej, a także o narodzinach uporządkowanego wszechświata.

Podstawowe właściwości

Runa oznacza posiadanie i jedzenie, a także żywy inwentarz.

Wiąże się to ze spełnieniem i zaspokojeniem ludzkich ambicji. W niektórych przypadkach Feu przepowiada szczęśliwą miłość. Każde nabycie życia zostanie przez ciebie dokładnie przestudiowane. Powinieneś pomyśleć o tym, czego potrzebujesz, aby dobrze prosperować – w bogactwie lub w jakiejś własności, w zdolności do kontrolowania siebie lub siły woli?

Energetycznie, runy z tej grupy są początkiem wszystkiego. Fehu to pierwotny ogień, który jest początkiem wszystkich późniejszych działań ewolucyjnych. Sprawia, że człowiek staje się kowalem własnego losu.

Runa ta wskazuje na bogactwo, posiadanie, szeroko pojęte powodzenie i hojność. Nazywana jest runą porządku. Fehu przedstawia literę F, a jej opiekunem jest Bóg płodności, szczęścia i bogactwa – Frey.

Runa Fehu przypomina pień drzewa wraz z wystającymi gałęziami. Niektórym przywodzi na myśl rogi lub połowę złamanej strzały.

Spróbuj cieszyć się własnym szczęściem i podziel się nim z innymi.

SILNA AFIRMACJA

“Mam wszystko to, czego potrzebuję w życiu dzięki zewnętrznemu i wewnętrznemu bogactwu”.

“Żyję w bogactwie i dostatku”.

“Jestem otwarty na wszelkie bogactwo. Dzieląc się z innymi, staje się bogatszy”.

“Wszystko, co ode mnie wypłynie, wraca do mnie pomnożone”.

Wartość pionowa

Przedstawiona runa dotyczy przede wszystkim wartości materialnych. Może również pomóc w budowaniu relacji między członkami różnych płci. Oznacza to nie tylko nabycie, ale także późniejsze zachowanie.

Jeśli chodzi o taką wartość jak żywy inwentarz, oznacza to zysk materialny. Bezpośrednia pozycja tej runy jest bezpośrednim wskazaniem formy dobrobytu. Między innymi Fehu kojarzy się z realizacją czegokolwiek: jeśli od dawna do czegoś dążysz, na pewno to osiągniesz. Zarówno osobisty sprzeciw w postaci drugiej osoby, która pokrzyżuje to, co zaplanowałeś, jak i obiektywny sprzeciw w postaci złej sytuacji i ciosów losu zostaną przezwyciężone.

W scenariuszu wynikowym ten znak służy jako wskazówka, że ​​masz w rękach wszystko, czego potrzebujesz, aby pokonać zło. Trzeba tylko wykazać się starannością i ciężko pracować.

Jeśli Feu wypadnie w połączeniu z runami oznaczającymi miłość, możesz spodziewać się romantycznej korzyści. Komukolwiek okażesz czułe uczucia, zostanie to przyjęte życzliwie – wystarczy mieć odwagę zrobić pierwszy krok.

Znaczenie runy w odwróconej pozycji

Ta runa mówi o wyobcowaniu. Mogą wystąpić trudne sytuacje. Na przykład w życiu może się zdarzyć jakieś poważne zaburzenie – utrata mienia lub początek jakiejś podejrzanej sytuacji. Możesz być zmuszony obserwować stopniowe znikanie tego, co kiedyś nabyłeś dla siebie. Powodów do radości jest niewiele, a nawet jeśli się pojawiają, nie należy się bawić zbyt bezmyślnie.

W scenariuszu miłosnym Fehu w tej pozycji ostrzega przed sporami i kłótniami z krewnymi i bliskimi, a także pogorszeniem relacji i zaniedbaniami.

Może dojść do pogorszenia stanu emocjonalnego i utraty sił.

 

Interpretacja w układzie biznesowym

Proste

Prosta runa Fehu, jeśli wypadnie w sprawach związanych z pracą, przedsiębiorczością i biznesem, oznacza, że ​​​​wszystko pójdzie w górę i odniesiesz ogromny sukces. A nowa praca przyniesie ci większy zysk, być może awans i powołanie na wyższe stanowisko. Jeśli jednak wypadnie na samym początku, oznacza to, że będziesz musiał ciężko pracować i zainwestować wszystkie swoje pieniądze, aby osiągnąć wysokie wyniki i uzyskać wysokie zyski.

odwrotny

Jeśli odwrócone Fehu wypadnie, jeśli chodzi o pracę i interesy, wówczas inwestycja pójdzie na marne i nie otrzymasz żadnego zysku. Dużym plusem będzie, jeśli uda Ci się zredukować wszystkie straty do zera. Aby to zrobić, musisz odpowiednio wcześnie zareagować na zaistniałe okoliczności i podjąć właściwą decyzję.

 

Interpretacja w układzie zdrowia

Proste

Raporty o stanie zdrowia. Jeśli mówimy o osobie w podeszłym wieku, runa sugeruje, że nic nie zagraża jego zdrowiu. Nawet drobna choroba nie jest powodem do niepokoju. Wręcz przeciwnie: można spodziewać się szybkiego powrotu do zdrowia, a przynajmniej przejścia choroby w fazę remisji.

odwrotny

Przewiduje pogorszenie stanu zdrowia, możliwe są ostre choroby. Połączenie odwróconego Fehu i prostego Turisaza jest wyraźną oznaką zbliżającej się interwencji chirurgicznej lub poważnego urazu. Uważaj na traumatyczne sytuacje, uważnie obserwuj swoje ciało. Banalna temperatura może być sygnałem poważnego problemu.

 

Osobistych i relacji z bliskimi

Proste

Informuje o dobrej sytuacji finansowej osoby. Nie doświadczył poważnych problemów materialnych i jest mało prawdopodobne, aby stanął przed nimi w przyszłości. Nie ma mowy o trwonieniu: osoba wie, jak oszczędzać pieniądze i zna wartość każdego rubla.

odwrotny

Relacje z osobą doprowadzą do kosztów materialnych. Przyszli nowożeńcy muszą przygotować się na kosztowny ślub ze znacznymi kosztami materiałowymi. Niestety obecność negatywnych run wskazuje na możliwe ubóstwo w młodej rodzinie. Nowo pojawiający się mąż i żona nie wiedzą, jak zarządzać sprawami finansowymi. Sytuację można poprawić, znajdując pracę z godziwym wynagrodzeniem.

 

Właściwości ochronne

Runa jest symbolem ognia, kulminacji, kulminacji i zakończenia. Uwolnienie energii i przejście na nowy, wyższy poziom jakości przy zachowaniu dotychczasowych doświadczeń. Symbol bogactwa i sukcesu w biznesie. Wskazane jest, aby używać go do pomyślnego zakończenia dowolnej firmy lub przedsięwzięcia, a także do skoku jakościowego na nowy poziom w finansach.

 

runa może ci pomóc

  • Zdecyduj, jakie są Twoje prawdziwe wartości i dąż do ich osiągnięcia;
  • Zrozumieć prawdziwą cenę tego, co się dzieje, radzić sobie z innymi;
  • Pomyślnie zakończ rozpoczęte prace, zakończ je sukcesem;
  • Cieszyć się każdym biznesem, działać z przyjemnością;
  • Skorzystaj z pomocy żywiołów w osiągnięciu sukcesu we wszystkich przedsięwzięciach.

 

Odpowiedni kamień i jego właściwości

Oko Tygrysa

Symbolizuje dobrobyt i długowieczność, pomaga osiągnąć sukces w każdym przedsięwzięciu, chroni przed złym okiem i uszkodzeniami. W starożytności wojownicy używali tego kamienia do pokonania wroga.

 

Możesz również polubić…