Domowe sposoby na robaki

Robaczyca jest zakażeniem przewodu pokarmowego przez pasożyty {na przykład owsiki glistę jelitowe tasiemce}, wywołujących wiele objawów miejscowych {na przykład nudności bóle zaburzenia trawienne} oraz ogólnoustrojowe {na przykład osłabienia alergie obniżenie liczby krwinek czerwonych}. Stosuje się wiele nowoczesnych leków przeciw różnym robakom ale zioła są przydatne i bardzo łatwo dostępne.

Istnieje wiele naturalnych sposobów pozbycia się pasożytów z organizmu człowieka:

Odwar czosnkowy przeciw tasiemcowi

Należy zmiażdżyć jedną dużą główkę czosnku. Gotować w szklankach mleka przez 20 minut, odcedzić pić na czczo każdego dnia aż do skutku w czasie terapii ograniczyć wielkość posiłków.

Macerat czosnkowy przeciw owsikom

Utrzeć trzy cztery duże ząbki czosnku zalać jedną szklanką przegotowaną letniej wody. Wymieszać i odstawić naciągnięcia, przecedzić i zaaplikować choremu lewatywę  z jednej szklanki maceratu za byk powtarzać co dwa dni.

Środek przeciwko owsikom

Zmiażdżyć nasiona cytrynę i zmieszać z jedną łyżeczką miodu zażywać na czczo przez parę dni.

Odwar czosnkowy odrobaczający

Cztery duże wątki czosnku zmiażdżyć zalać jedną szklanką wody gotować na wolnym ogniu przez 15 do 20 minut. Odcedzić i przestudzić. Pić dwa razy dziennie co najmniej przez tydzień po pół szklanki odwaru.

Sok z cytryny wspomagające usuwanie pasożytów z przewodu pokarmowego jest nie do zastąpienia w czasie kuracji wypijamy od 1/3 szklanki soku trzy razy dziennie.

Możesz również polubić…