Cykuta – trujące ziele czy lek na raka? Według Medycyny Rosyjskiej

Co to jest ziele cykuty? Wygląda na nieszkodliwą roślinę, ale ta roślina jest jedną z najbardziej trujących, jakie znane były w starożytności. Dowodem na to jest starożytna Grecja. W tym kraju osobom skazanym na śmierć podawano do picia sok z cykuty i od razu umierali.

Szalej jadowity (Cicuta virosa L.) to wieloletnia, silnie trująca roślina należąca do rodziny selerowatych. Zwana również cykutą, znana jest człowiekowi od tysięcy lat. Uznawana za ostatni napój Sokratesa, bywała używana m.in. jako trucizna stosowana do wykonywania wyroków śmierci.

Ale lecznicze właściwości cykuty są również znane od bardzo dawna. Znani uzdrowiciele starożytności szeroko stosowali cykutę w leczeniu chorych. Ziele cykuty na raka jest również stosowane od dawna.

 

Początkowo stosowano go w leczeniu chorób kobiecych, a cykutą leczono nerwy. Nerwy można leczyć takim ludowym środkiem: „ Leczenie miodem i produktami pszczelimi ”. Ale nieco później odkryto wyjątkową właściwość cykuty w leczeniu guzów nowotworowych.

Zielarze ludowi już w czasach arcyksiężnej Marii Teresy używali cykuty do leczenia chorych na raka, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Przygotowywali lekarstwa zarówno na cykucie, jak iw połączeniu z innymi ziołami.

Najczęściej były to zioła:  lulek, nagietek, marchew, sukcesja. Tak, a składniki mineralne były używane do wytwarzania leków. Współczesna oficjalna medycyna nie używa jeszcze cykuty w leczeniu raka .

Jednak cykuta staje się ostatnio coraz bardziej popularna. Stwierdzono, że cykuta zawiera ogromny potencjał sił wzmacniających, ochronnych, immunostymulujących w organizmie.

W związku z tym doszli do wspólnej opinii i zalecili dodanie cykuty do wszystkich opłat za leczenie wszystkich chorób. Cykuta kwitnie w czerwcu-lipcu. W tym czasie cykuta zawiera największą liczbę właściwości leczniczych.

jest używana do produkcji leków na raka. W medycynie ludowej cykuta jest stosowana w leczeniu guzów nowotworowych, absolutnie wszystkich kwiatów, liści, łodyg.

Szalej jadowity rośnie wszędzie jak chwast, na całym terytorium Europy. Roślina ta rośnie w Rosji, Azji Środkowej, na Syberii, a ile jej jest na Kaukazie! Leczą wole cykuty, jelita , pęcherz moczowy, padaczkę, polipy w żołądku.

Cykuta to wyjątkowa roślina, która może zarówno zatruć, jak i wyleczyć najpoważniejsze choroby. Leczy wszystkie schorzenia ginekologiczne: nadżerki szyjki macicy, stany zapalne macicy, jajników i wszystkie inne schorzenia związane z ginekologią, nawet bezpłodność.

Kierunek nalewki cykuty na komórki rakowe jest taki, że sama ta roślina jest silnym immunobiostymulatorem, a nalewka przygotowana do niszczenia komórek rakowych aktywnie to robi.

Ostatnio zaczęły pojawiać się artykuły, w których nawołują do przyjmowania raz w roku nalewki z cykuty jako środka zapobiegawczego przeciw rakowi. Ale oficjalna medycyna ostrzega przed nadmiernym leczeniem cykutą.

Ostrzeżenie!

Wszystko wymaga kontroli. Ziele cykuty na raka jest aktywnym lekiem, więc jeśli jest leczone w sposób niekontrolowany, mogą wystąpić najbardziej nieprzewidywalne konsekwencje. Nawet przy długotrwałym leczeniu cykutą niektóre komórki nowotworowe stają się oporne i nie reagują na inne leki przeciwnowotworowe.

Zioło to na raka jest poważnym uzdrowicielem, w leczeniu którego należy zwrócić uwagę na odżywianie. Przy takim leczeniu w diecie musi znaleźć się pełnowartościowe białko.

Mięso nie powinno być tłuste, należy tylko jeść ryby, różne zboża, produkty mleczne, warzywa i owoce, zwłaszcza te, które zawierają pektyny i oczywiście różne produkty piekarnicze.

W żadnym wypadku nie pij alkoholu, smażonych i wędzonych potraw, a także staraj się unikać tłustych potraw. Szalej jest uważany za skuteczny środek, który może pozbyć się raka.

Do takiego zabiegu potrzebny jest ekstrakt alkoholowy. Szalej jadowity jest cały, kwiaty, pąki i niedojrzałe nasiona, wszystkie mają te same właściwości lecznicze. Dlatego do celów leczniczych można go całkowicie wykorzystać.

Konieczne jest prawidłowe zebranie cykuty, jeśli chcesz przygotować skuteczny lek, który na pewno pomoże. Technika jest następująca: weź dwa szklane słoiki, pół litra i trzy litry.

Zebrałeś cykutę, posiekaj ją i umieść najpierw w litrowym słoiku na podłodze. Po napełnieniu słoja do połowy przelej zbiór do dużego słoja i od razu wlej pół litra wódki do słoja z ziołami. Następnie dobrze wstrząśnij słoikiem z surowcami.

Powtarzaj tę procedurę, aż duży słoik będzie pełny. Okresowo wstrząsaj dużym słoikiem, aby cykuta była dobrze nasycona wódką.

Dlaczego konieczne jest przenoszenie surowców z małego słoika do dużego? Odbywa się to po to, aby reakcja nie rozpoczęła się wcześniej, w przeciwnym razie zniszczy lek. Po powrocie do domu wlej wódkę do słoja wypełnionego cykutą po brzegi.

Następnie zamknij pokrywką i umieść w chłodnym, ciemnym miejscu. Miejsce powinno być nie tylko ciemne i chłodne, ale także niedostępne dla dzieci. Taką nalewkę należy podawać w infuzji przez dwa tygodnie.

Po dwóch tygodniach, gdy nalewka jest gotowa do leczenia onkologicznego, wlej potrzebną ilość nalewki do szklanego naczynia, zamknij pokrywkę i wstaw do lodówki. Jeśli nie tolerujesz alkoholu, możesz zrobić napar z wody.

Do tego naparu potrzebne będą kwiaty i liście cykuty. Pokrój je i dobrze wymieszaj. W leczeniu onkologii nalewkę wodną wykonuje się w następujący sposób: Rozgrzej termos i wlej do niego jedną łyżeczkę przygotowanych surowców.

Po wlaniu surowców do termosu wlej do niego dwieście mililitrów gorącej wody. Zamknij termos i zostaw tak do rana. Rano trzeba będzie przecedzić ten napar i schłodzić. Taki okres trwałości naparu wynosi pięć dni.

Ziele cykuty na raka to wyjątkowy środek ludowy. Spożywaj przygotowany lek cykuty w następujący sposób: Pij trzy razy dziennie przed posiłkami godzinę wcześniej według następującego schematu: jedna łyżeczka na piętnaście dni.

Kolejne piętnaście dni na łyżeczkę deserową i piętnaście dni na jedną łyżkę stołową. Pij, aż napar się skończy. Pamiętaj, aby pić wodę  przegotowaną. Sto gramów wody za jednym zamachem.

Aby leczenie raka było skuteczne, pacjent musi się przygotować. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to oczyścić wątrobę, przechodząc na dietę wegetariańską.

Wykonuj lewatywy przez pierwsze trzy dni. Jakie rozwiązanie zrobić lewatywy? Weź jedną łyżkę octu jabłkowego i jedną łyżkę soli. Ocet jabłkowy można zastąpić sokiem z cytryny. Na jedną łyżkę surowca, półtora do dwóch litrów wody i zawsze wieczorne kąpiele.

Czwartego dnia rano weź lewatywę i zjedz lekki lunch. Czwartego dnia pij świeżo wyciskany sok jabłkowy. Jabłka muszą być kwaśne. 

Oczyszczenie wątroby: weź sto pięćdziesiąt dwieście gramów oliwy z oliwek, w drugiej szklance taką samą ilość świeżego soku z cytryny . Wypij dwa lub trzy łyki oleju i dwa lub trzy łyki soku z cytryny.

Powtórz procedurę po piętnastu minutach. Rób to, aż szklanki będą puste. Jeśli poczujesz się źle, natychmiast po wypiciu soku powąchaj czosnek . Cóż, zwiększ odstęp między przyjmowaniem oleju i soku do dwudziestu pięciu minut.

Jeśli nadal czujesz się chory, zmniejsz sok i olej do stu gramów. Po wypiciu soku z cytryny i oliwy połóż na wątrobie rozgrzaną poduszkę grzewczą. Aby nie poparzyć się zbytnio, owiń poduszkę grzewczą ręcznikiem.

Mając poduszkę grzewczą, połóż się na prawym boku i ugnij kolana, przyciskając ją do brzucha. Musisz tak leżeć do jedenastej w nocy, a następnie zdjąć poduszkę grzewczą. Jeśli zrobiłeś wszystko dobrze, w środku nocy jelita na pewno zaczną być czyszczone.

Wszyscy wiemy, że nasza wątroba składa się z czterech części. Jedno takie oczyszczanie oczyszcza jedną część wątroby, a ponieważ są ich cztery, oznacza to, że trzeba oczyścić wątrobę cztery razy. Najlepszy czas na oczyszczanie wątroby to pełnia i nów księżyca.

Po całkowitym oczyszczeniu wątroby będziesz musiał codziennie jeść dynię lub sok z dyni w nieograniczonych ilościach. Jest też sałatka owocowo-warzywna.

Jakie warzywa i owoce najlepiej pasują do takiej sałatki: duża marchewka, średniej wielkości buraki, zawsze bordowe i kwaśne jabłka, dwie sztuki. Przekręć wszystkie te produkty w maszynce do mięsa lub wetrzyj w tarkę.

Dodaj cokolwiek, czy to śmietanę, kwaśną śmietanę, kefir czy olej roślinny. Najważniejsze, że Ci smakuje. Czasami są kamienie żółciowe, które mogą blokować kanał. Zanim zaczniesz oczyszczać wątrobę, zmiażdż kamienie wywarem ze znamion kukurydzy.

Jeśli już brałeś chemioterapię i brałeś dużo leków, musisz najpierw oczyścić swoje ciało przez dwa do trzech tygodni. W tym celu dobrze nadaje się wywar z nasion lnu.

Proporcje bulionu: trzy litry wrzącej wody, szklanka siemienia lnianego, zalać i wstawić do łaźni wodnej na dwie godziny. Następnie schłodź do czterdziestu stopni i pij przez cały dzień. Tylko nie rano, ale od dwunastej do dziesiątej wieczorem.

Rozpoczynając kurację cykutą dla dodatkowego efektu pij wywary z igieł sosnowych i świerkowych, wywar z oregano, wywar z dzikiej róży i możesz doliczyć opłaty przeciwnowotworowe.

Oregano jest doskonałym środkiem przywracającym formułę krwi. Układ naczyniowy normalizuje dzika róża i igły. Ponadto rośliny te usuwają rodniki i trucizny z organizmu.

Należy pamiętać, że niewłaściwe stosowanie może prowadzić do silnych zatruć a nawet śmierci.

Możesz również polubić…