Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw?

W dzisiejszym świecie wielu ludzi obawia się zawartości lekarstw i skutków ubocznych po nich i sięga do tradycyjnych legendarnych struktur leczniczych. Niestety nie jest to na rękę korporacji Codex Alimentarius jaka działa już w prawie 200 państwach na świecie. W jej skład wchodzi WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) i inne wielkie organizacje. Teraz sobie wyobraźmy co by się stało na świecie jak by ludzie przestali brać leki, oczywiście firmy farmaceutyczne straciły by zbyt swoich leków, a jak wiemy do tego nie mogą dopuścić więc mamy to co mamy nowe choroby i coraz to bardziej fantastyczne wirusy. Co do leków, to na polskim rynku bardzo głośno było reklamowane lekarstwo o nazwie Etopiryna. Tylko nikt nie mówił, że po jej zażywaniu można dostać nawet śmierć kliniczną lub martwicę mózgu, a także raka mózgu. Po za tym można kupić ją bez recepty i bez znaczenia wiekowego. Kolejnym lekiem dowodem na wyżej wymienianą korporacje która dopuszcza te leki na rynek jest Imigran, który poprostu sam w sobie zaczyna zjadać trzustkę i wywołuje także martwicę trzustki.

Naukowcy udowodnili też, że Aspiryna jest nie tyle szkodliwa, co nawet śmiertelnie niebezpieczna! U spożywających ją dzieci odnotowano 50% wzrost śmiertelności. Zażywanie tabletek wywołuje u ludzi w tak młodym wieku schorzenie zwane Zespołem Reya. Atakuje ono przede wszystkim mózg oraz wątrobę. Objawy, w postaci silnych wymiotów, senności oraz stłuszczeniowego zapalenia wątroby, występują w kilka dni po przebytej chorobie wirusowej np.: grypie, ospie wietrznej itp. Choroba ta wymaga natychmiastowej hospitalizacji. Według komisji ds. Bezpieczeństwa Leków warto zastąpić Aspirynę innym środkami przeciwbólowym. Jeśli wasze dziecko zacznie gorączkować sięgnijcie np. po Paracetamol, nie zawierający szkodliwych związków. Najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do apteki, w której na pewno pomogą wam wybrać leki przeznaczone specjalnie dla maluchów!

Na koniec damy wam pewną wskazówkę na leki przeciwbólowe. Patrzcie że jak chcemy pokonać jakiś ból to sięgamy po znane nam lekarstwa przeciwbólowe, które mają nam zasadę pomóc ukoić występujący ból. Ale czy podczas gdy koi dany ból, to owe substancje zawarte w owym leku nie uszkadzają tymczasowo nerwów bólowych? Według badań, owa teoria jak to podkreślamy staje się faktem iż czym bardziej zabijamy ból tabletkami, tym bardziej szkodliwie to działa na nasz kręgosłup, mózg itd. Więc pytanie czy nie lepiej załatwić ból odgórnie niż uśmierzyć go tabletkami, które powodują ukojeniem bólu potworne szkody?

Do tego czy wiesz, że nie których leków nie powinno się łączyć ze sobą, a także witamin bo wymazują z naszego organizmu witaminy np. B17.

Więc jak już widzimy, te leki są w naszym otoczeniu, nie mówi się też o liczbie zgonów jakie po ich użyciu miały miejsce. Czy nadal nie sądzicie, że dzięki metodzie śmiertelnych lekarstw łatwiej opanować liczbę osobników gatunku ludzkiego, jaki to miał być zapoczątkowany w fazie budowy nowego porządku świata?

 

Wpis: https://era-zdrowia.pl/strefa-toksyczna/szkodliwe-leki/co-nam-moze-grozic-gdy-nie-bedziemy-kupowac-lekarstw.html

Możesz również polubić…