5 tajemnic rosyjskich Szeptuch

Kilka przepisów rosyjskich Szeptuch

 

  1. Oczyszczanie krwi 

Sposób na oczyszczenie krwi i nerek w środowisku Szeptuch znany jest od dawna. Tuż po przebudzeniu weź ząbek czosnku i przekrój go na pół. Weź dwie połówki do ust i ssij je przez 20 min. Proces ten powtarzaj także wieczorem. Po 20 dniach kondycja krwi znacznie się poprawi.

2. Oczyszczanie nerek

Korzenie słonecznika mają uzdrawiającą moc leczniczą i działają uzdrawiająco na nerki. Można wykorzystać je w formie herbaty jako miesięczną kurację. Do jej przyrządzenia potrzeba korzenia słonecznika oraz litra wody. Herbatę gotuj prze 15 min i pij w ciągu dnia.

3. Olej czosnkowy

Olej czosnkowy jest niezwykle znany i popularny dzięki temu, że ma zdolność oczyszczania naczyń krwionośnych. Prosta receptura którą możesz wykonać samodzielnie.

Pokrój drobno czosnek (2 główki) i dolej do niego 300 ml oleju słonecznikowego (najlepiej tłoczonego na zimno) Odstaw całość na co najmniej 3 tygodnie. Naczynie nie powinno być szczelnie zamknięty, należy przykryć słoik jedynie ściereczką. Po tym czasie wstaw miksturę do lodówki. Pij jedną łyżeczkę oleju 3 razy dziennie z odrobiną soku z cytryny.

Spożywanie oleju z czosnku doskonale działa na migrenę, arteriosklerozę, astmę.

4. Ostroga piętowa

Przygotuj dla stóp ciepłą kąpiel w soli kuchennej ( 3 łyżki soli) Zanurz stopy na 20 min. Po tym czasie owiń stopy liśćmi kapusty i załóż wełniane skarpety. Aby liście były miękkie, zanurz je na chwilę w gorącej wodzie. Rano ściągnij skarpety , wysusz stopy i wetrzyj w nie kit pszczeli. Proces ten powtarzaj przez kilka tygodni każdego wieczoru.

5. Orzech włoski

W Rosji stosowane były i nadal są , w stanie jeszcze nie dojrzałym, jako lek w dziedzinie onkologii. 70 g rozdrobnionych orzechów zalej 700 ml wódki. Zamknij naczynie i zakop je na 3 miesiące. Po tym czasie przecedź i pij jedną łyżeczkę raz dziennie. Możesz tą miksturę wykorzystać także przy bólach uszu (nacierać miejsca za uszami) Takie kompresy uśmierzają ból. Orzechy zawierają dużo witaminy C a w połączeniu z cytryną tworzą prawdziwą bombę witaminową.

 

AR

 

Możesz również polubić…